Piątek, 28.4.2017

Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

14 stycznia w ośrodku sportowym Rokitki Park odbył się turniej tenisa stołowego o puchar sołectwa Rokitki

W sobotę 14 stycznia, z inicjatywy sołtysa oraz rady sołeckiej Rokitek, odbył się turniej tenisa stołowego. Dzięki uprzejmości właściciela kompleksu sportowego w Rokitkach, zawody rozgrywane były w hali do tenisa ziemnego. Uczestniczyło siedem drużyn: Sołectwo Rokitki, Urząd Gminy w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, KP Policji w Tczewie, PSP w Tczewie, Kociewskie Stowarzyszenie Sportu i Starostwo Powiatowe w Tczewie.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A występowały drużyny UM Tczew, policja, Rokitki i straż pożarna. Pierwsze miejsce zajął zespół strażaków, drugie zaś przypadło drużynie gospodarza turnieju. W grupie B rywalizowały drużyny UG Tczew, KSS I Starostwo Powiatowe w Tczewie. Pierwsze miejsce zajęło Starostwo Powiatowe w Tczewie, na drugim miejscu znalazło się KSS. W półfinałach grały drużyny strażaków ze stowarzyszeniem i gospodarze ze starostwem. Zwycięzcami potyczek półfinałowych okazały się drużyny strażaków i Rokitek, które walczyły o zwycięstwo w turnieju. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna PSP w Tczewie, drugie gospodarz turnieju Rokitki, trzecie miejsce przypadło reprezentacji Starostwa Powiatowego w Tczewie.

W turnieju indywidualnym zwyciężył Grzegorz Urbańczyk z Kociewskiego Stowarzyszenia Sportu, drugie miejsce zajął Adam Kapinos z Rokitek, natomiast z trzeciego miejsca mógł cieszyć się Dariusz Godlewski z Rokitek.

Sławomir Gniazdowski (2017-01-20 10:50:57)
2017-01-20 10:50:57 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2017-01-20 10:50:57)