Sobota, 27.5.2017

Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

27 maja zapraszamy na IV edycję Silgan Ćwierćmaratonu. Start i meta na parkingu firmy Silgan ul. Rokicka 13

Zapraszamy na IV edycję Silgan Ćwierćmaratonu.  Bieg odbędzie się 27 maja 2017 roku na odcinku 10 540 metrów o godzinie 10.00. Start i meta na parkingu firmy Silgan ul. Rokicka 13. Trasa będzie przebiegać od Tczewa poprzez Rokitki, Śliwiny i z powrotem do Tczewa, nawierzchnia trasy zróżnicowana (asfaltowa, szutrowa) nie posiadająca atestu.

Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych miasta i powiatu tczewskiego dzięki zaangażowaniu firmy SILGAN Metal Packaging.

Sponsorem biegu jest firma SILGAN, która zadba o wyjątkowe upominki – pakiety startowe dla uczestników. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy z firmą SILGAN oraz Stowarzyszeniem Biegający Tczew.

Zapisać się można do 26 maja 2017, jednak nie czekajcie do ostatniego dnia ponieważ liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.

Zapisy:

Odbędzie się bieg dla dzieci Mały Silgan w kategoriach szkół podstawowych klasy III i młodsze (300 metrów) oraz klasy IV -  VI (600 metrów) oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców zapisy bezpośrednio przed biegiem start o godzinie 9.00 – 27 maja 2017 roku, miejsce teren zakładu SILGAN – udział dzieci w biegu jest bezpłatny czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy również w każdą sobotę - Bulwar nad Wisłą godzina 9.00 na parkrun Tczew www.parkrun.pl/tczew , proszę pamiętać o wcześniejszej rejestracji i zabraniu kodu uczestnika www.parkrun.pl/rejestracja , jesteśmy również na facebooku – parkrun Tczew, udział w parkrunie można traktować jako formę przygotowania do Silgan Ćwierćmaratonu serdecznie zapraszamy!

Regulaminy oraz szczegóły biegu można znaleźć na stronie www.biegajacy.tczew.pl , facebook – Silgan Ćwierćmaraton serdecznie zapraszamy w przypadku pytań można pisać na adres dyrektor@pcs.tczew.pl.

Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkim miłośnikom biegania zapraszamy do udziału w biegowych imprezach powiatu tczewskiego.

Sławomir Gniazdowski (2017-05-15 08:36:14)
2017-05-15 08:36:14 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2017-05-15 08:36:14)