Niedziela, 25.6.2017

Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

27 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie Policjanci otrzymali narkogogle

W miniony piątek na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie insp. Dariusza Krasuli Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski przekazał narkogogle. Sprzęt posłuży do demonstrowania wpływu, jaki na nasze zmysły mają środki odurzające.

Od piątku policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie mają już do dyspozycji nowy nabytek. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie insp. Dariusza Krasuli Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski przekazał narkogogle.

Funkcjonariusze prowadzą różne działania skierowane do wszystkich mieszkańców miasta. Są to  akcje profilaktyczne, uświadamiające jakie niebezpieczeństwo niesie stosowanie używek. Mundurowi z Wydziału Prewencji podczas spotkań z młodzieżą przekażą informacje dotyczące prawnych aspektów związanych z wpływem środków odurzających na zachowanie kierującego. Uczniowie w czasie tych spotkań zakładając te specyficzne okulary będą mieli okazję przekonać się jak zmienia się świat osoby pod wpływem środków odurzających.

Nowy sprzęt również posłuży policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy podczas swoich działań będą mogli zobrazować kierowcom jak poważne mogą być skutki wsiadania za kierownicę pod wpływem narkotyków.

Sławomir Gniazdowski (2017-02-02 08:31:56)
2017-02-02 08:31:56 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2017-02-02 08:31:56)