Piątek, 18.8.2017

Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

7 lipca w świetlicy wiejskiej w Swarożynie odbędzie się XXI Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego

XXI Turniej KGW Powiatu Tczewskiego odbędzie się 7 lipca 2017 r . o godz. 11.00 w świetlicy wiejskiej w Swarożynie. Konkurencje Turniejowe podzielono na pięć kategorii – grup, które zawierają aspekty edukacyjne i co roku wnoszą nowe elementy tematyczne.

Od dwudziestu lat początek lipca, to czas kiedy Koła Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego demonstrują swoją aktywność, kunszt i zdolności współzawodnicząc w Powiatowym Turnieju KGW. Swoim zaangażowaniem pobudzają aktywność mieszkańców, integrują środowiska wiejskie w powiecie tczewskim, popularyzują tradycje i dziedzictwo kulturowe Kociewia.

XXI Turniej KGW Powiatu Tczewskiego odbędzie się 7 lipca 2017 r. o godz. 11.00 w świetlicy wiejskiej w Swarożynie. Konkurencje Turniejowe podzielono na pięć kategorii – grup, które zawierają aspekty edukacyjne i co roku wnoszą nowe elementy tematyczne.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji zostanie wyłonione jedno KGW, które będzie reprezentować Powiat Tczewski na Wojewódzkim Turnieju KGW w 2018 r.

Współorganizatorem Turnieju jest Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Gdańsku, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku i Biuro Powiatowe Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Tczewie przy wsparciu samorządu powiatowego, samorządów gminnych i sponsorów.

Turniej organizowany jest pod patronatem Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego.

Sławomir Gniazdowski (2017-06-30 13:59:44)
2017-06-30 13:59:44 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2017-06-30 13:59:44)