Piątek, 18.8.2017

Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

GOSPEL 2017 – strat już w najbliższy piątek

Już tylko dni dzielą nas od XXI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel w Gniewie, jednego z największych tego typu festiwali w Polsce. W tym roku na muzycznej scenie usłyszymy między innymi Natalię Kukulską, Mietka Szcześniaka, Złe Psy oraz występ orkiestry pod przewodnictwem Adama Sztaby. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny!

Już w środę, 9 sierpnia, do Gniewu przyjadą uczestnicy festiwalu, którzy wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych. Zajęcia muzyczne prowadzić będą Wayne Ellington i Gabi Gąsior. Zwieńczeniem czterodniowych warsztatów będzie powarsztatowy koncert chóru 13 sierpnia.
Festiwalowe koncerty rozpoczną się od piątku, 11 sierpnia. Tegoroczne wydarzenie zainaugurują występy Andrzeja Nowaka ze Złymi Psami oraz Collin Williams & Gospel Celebate. W sobotę, 12 sierpnia zagrają dla wszystkich Mietek Szcześniak, Krzysztof Ivaneczko i Natalia Kukulska. 13 sierpnia usłyszymy za to „Credo In Misericordiam Dei” koncert pod kierunkiem Adama Sztaby.
Zapraszamy do Gniewu!

Magdalena Olszewska (2017-08-08 15:34:11)
Magdalena Olszewska
2017-08-08 15:34:11 Utworzenie