Sobota, 22.7.2017

Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

IX Turniej Samorządowców Powiatu Tczewskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie

Dnia 7 kwietnia br. odbył się IX Turniej Samorządowców Powiatu Tczewskiego w Piłce Siatkowej zorganizowany przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie dla reprezentantów miast i gmin powiatu tczewskiego. W każdym zespole musiały występować minimum dwie kobiety. Zaproszenie zostało wysłane do wszystkich przedstawicieli samorządów powiatu.

Do turnieju zgłosiły się następujące zespoły:

1. Urząd Gminy Tczew

2. Urząd Miasta i Gminy Gniew

3. Starostwo Powiatowe w Tczewie

4. Starostwo Powiatowe w Tczewie I

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Przebiegał w miłej sympatycznej atmosferze, na boisku nie zabrakło walki ale najważniejsze, że była to walka fair-play.

Kolejność spotkań oraz wyniki:

1. Starostwo               -           UG Tczew                              (25-15;15-25; 6-15)                1-2
2. UMiG Gniew         -           Starostwo I                            (22-25;12-25)                         0-2
3. Starostwo I             -           Starostwo                               (19-25; 25-23; 8-15)               1-2
4. UG Tczew              -           UMiG Gniew                         (26-24 ; 25-20)                       2-0
5. UMiG Gniew         -           Starostwo                               (9-25 ; 17-25)                          0-2
6. UG Tczew              -           Starostwo I                             (25-21;23-25; 15-11)              2-1

Ostateczna kolejność:

I miejsce - Urząd Gminy Tczew
II miejsce – Starostwo Powiatowe w Tczewie
III miejsce – Starostwo Powiatowe w Tczewie I
IV miejsce – Urząd Miasta i Gminy Gniew

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, które wręczył dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie Tomasz Tobiański.

Składy drużyn:

Urząd Gminy Tczew: Małgorzata Napieralska, Mateusz Kuśmierz, Michał Dywelski, Grażyna Kuśmierz, Daniel Bąk, Krzysztof Zbrzeźny, Anna Jaskimska.

Starostwo Powiatowe : Edyta Nobis, Małgorzata Lidzińska, Jarosław Maj, Bartosz Wojtaś, Krzysztof Wojtaś, Marta Rembiasz, Dariusz Krakowski.

Starostwo Powiatowe I: Magdalena Olszewska, Alicja Koszyk, Joanna Machnicka, Łukasz Lewczuk, Patryk Lewczuk, Karol Mróz, Krzysztof Maj.

Urząd Miasta i Gminy Gniew: Katarzyna Kapuścińska, Wiesława Herrlein, Anna Grzyb, Ewelina Herrlein, Wiesław Pepliński, Sebastian Łania, Tomasz Kempiński, Andrzej Herrlein.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Organizator PCS

Magdalena Olszewska (2017-04-10 14:57:23)
Magdalena Olszewska
2017-04-10 14:57:23 Utworzenie
Magdalena Olszewska
Magdalena Olszewska (2017-04-10 14:57:23)