Niedziela, 26.3.2017

Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Jesteś tutaj: Strona główna > Nagrody i wyróżnienia Starosty Tczewskiego

Nagroda Samburii

Nagroda Samburii stanowi wyróżnienie dla osób, które wniosły szczególny wkład w rozwój powiatu tczewskiego i rozsławiły jego imię. Jest to jednocześnie element promocji powiatu. Nagrodę przyznaje i wręcza Starosta Tczewski, a jej symbolem jest mapka powiatu tczewskiego w etui. Nagroda Samburii przyznawana jest nie częściej niż raz w roku i wręczana w listopadzie, na pamiątkę I sesji Rady Powiatu Tczewskiego I kadencji.

czytaj całość: Nagroda Samburii

Nagroda Starosty Tczewskiego za współpracę z Powiatem Tczewskim - Filar Powiatu Tczewskiego ma na celu uhonorowanie osób wykazujących się wybitnymi zasługami na rzecz Powiatu Tczewskiego. Regulamin oraz wzór wniosku o przyznanie nagrody Filar Powiatu Tczewskiego można znaleźć w załączonych uchwałach.

czytaj całość: Nagroda Starosty Tczewskiego za współpracę z Powiatem Tczewskim - Filar Powiatu Tczewskiego

Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury

Poniżej treść uchwały Rady Powiatu Tczewskiego Nr XXV/185/2017 z dnia 31 stycznia 2017 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury wraz z regulaminem, formularz wniosku oraz wzór listy osób popierających złożenie wniosku.

czytaj całość: Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury

Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu

Poniżej treść uchwały Rady Powiatu Tczewskiego Nr XXV/186/2017 z dnia 31 stycznia 2017 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu wraz z regulaminem, formularz wniosku oraz wzór listy osób popierających złożenie wniosku.

czytaj całość: Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu