Piątek, 18.8.2017

Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Jesteś tutaj: Strona główna > Powiat Tczewski > Powiat w organizacjach i stowarzyszeniach

Fundacja Lokalna Grupa Działania "Wstęga Kociewia"

Fundacja Lokalna Grupa Działania

Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia” jest międzysektorowym partnerstwem, którego celem jest wspieranie rozwoju obszarów wiejskich Kociewia Tczewskiego.
Partnerstwo skupia wszystkie gminy wiejskie i wiejsko miejskie powiatu, aktywne organizacje społeczne oraz lokalnych przedstawicieli sektora gospodarczego.

Lokalna Grupa Działania Wstęga Kociewia działa w formie fundacji. Podstawowe organy fundacji to: Zgromadzenie partnerów, Rada Programowa – organ decyzyjny, Zarząd – organ zarządzania oraz reprezentacji oraz Komisja Rewizyjna – organ kontroli.
Powiat Tczewski jest jednym ze wspófundatorów LGD "Wstęga Kociewia". Stało się to na mocy uchwały nr XXXIX/270/05 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 29 listopada 2005 roku.

Więcej informacji na temat LGD "Wstęga Kociewia": www.wstega-kociewia.pl