Przejdź do treści

Niedziela, 25.6.2017

Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Nie będzie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w kadencji 2017-2020

Podaje się do publicznej wiadomości, iż w przeprowadzonym naborze przedstawicieli organizacji do składu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2017-2020 zgłoszono niewystarczającą liczbę kandydatów, w związku z czym, zgodnie z § 3 pkt 15 uchwały Nr XXII/156/2016 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 25 października 2016 r. w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, nie tworzy się przedmiotowej Rady na kolejną 2017-2020 kadencję.

czytaj całość: Nie będzie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w kadencji 2017-2020

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 marca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r., przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2017

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 marca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r., przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych 2017

Rok 2017 ogłoszony „ROKIEM MOSTU TCZEWSKIEGO”

Decyzja o ogłoszeniu roku 2017 „ROKIEM MOSTU TCZEWSKIEGO” została podjęta jednogłośnie podczas styczniowej XXV Sesji Rady Powiatu Tczewskiego.

czytaj całość: Rok 2017 ogłoszony „ROKIEM MOSTU TCZEWSKIEGO”

27 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie Policjanci otrzymali narkogogle

W miniony piątek na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie insp. Dariusza Krasuli Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski przekazał narkogogle. Sprzęt posłuży do demonstrowania wpływu, jaki na nasze zmysły mają środki odurzające.

czytaj całość: 27 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie Policjanci otrzymali narkogogle

14 stycznia w ośrodku sportowym Rokitki Park odbył się turniej tenisa stołowego o puchar sołectwa Rokitki

W sobotę 14 stycznia, z inicjatywy sołtysa oraz rady sołeckiej Rokitek, odbył się turniej tenisa stołowego. Dzięki uprzejmości właściciela kompleksu sportowego w Rokitkach, zawody rozgrywane były w hali do tenisa ziemnego. Uczestniczyło siedem drużyn: Sołectwo Rokitki, Urząd Gminy w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, KP Policji w Tczewie, PSP w Tczewie, Kociewskie Stowarzyszenie Sportu i Starostwo Powiatowe w Tczewie.

czytaj całość: 14 stycznia w ośrodku sportowym Rokitki Park odbył się turniej tenisa stołowego o puchar sołectwa Rokitki

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2017 r., przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2017

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.,  przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia 2017

10 stycznia Maturzyści z powiatu tczewskiego po raz czwarty tańczyli poloneza

10 stycznia, ulicami Starego Miasta, już po raz czwarty w takt poloneza ruszyli Maturzyści z powiatu tczewskiego. W tym roku w imprezie uczestniczyli uczniowie z pięciu tczewskich szkół. Pomysłodawcą i głównym organizatorem imprezy było Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy wsparciu i patronacie Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta.

czytaj całość: 10 stycznia Maturzyści z powiatu tczewskiego po raz czwarty tańczyli poloneza

6 stycznia Orszaki Trzech Króli przeszły ulicami Tczewa

6 stycznia w święto Objawienia Pana Jezusa po raz trzeci w Tczewie orszaki przeszły ulicami miasta, by pokłonić się Dzieciątku Jezus. W wydarzeniu uczestniczyło wielu mieszkańców naszego miasta.

czytaj całość: 6 stycznia Orszaki Trzech Króli przeszły ulicami Tczewa

Ważna decyzja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Tczewie

W związku z występującymi na terytorium Polski ogniskami wysoce zjadliwej grypy ptaków oraz istniejącym realnym zagrożeniem rozprzestrzenienia się choroby, w tym również na terenie powiatu tczewskiego, Powiatowy Lekarz Weterynarii podjął decyzję, której szczegóły podane są w załączniku. (zdjęcie: polskieradio.pl)

czytaj całość: Ważna decyzja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Tczewie

Pierwszy etap przebudowy Mostu Tczewskiego już za nami, ale most jest dalej zamknięty

W piątek, 2 grudnia, spotkali się na moście przedstawiciele nadzoru inwestorskiego, konserwatorskiego, kierownik budowy, pracownicy Wydziału Inwestycji i Wicestarosta Tczewski Witold Sosnowski. Dokonali oni sprawdzenia wykonanych prac remontowych, a następnie podpisania protokołu końcowego odbioru I etapu przebudowy Mostu Tczewskiego.

czytaj całość: Pierwszy etap przebudowy Mostu Tczewskiego już za nami, ale most jest dalej zamknięty

Od 2 stycznia 2017 roku zmiana godzin przyjmowania osób uprawnionych w ramach darmowej pomocy prawnej na terenie Powiatu Tczewskiego

Od 1 stycznia 2016 roku na terenie całej Polski zaczął funkcjonować system nieodpłatnej pomocy prawnej. Jest to efekt wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu darmowej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Doszło do tego dzięki współpracy rządu, samorządów i organizacji pozarządowych. System ten zapewnia nieodpłatny dostęp do porad prawnych na poziomie lokalnym i likwiduje występującą w naszym kraju barierę finansową do korzystania z fachowej usługi prawnej. 

czytaj całość: Od 2 stycznia 2017 roku zmiana godzin przyjmowania osób uprawnionych w ramach darmowej pomocy prawnej na terenie Powiatu Tczewskiego

Budżet Powiatu Tczewskiego na 2017 rok przyjęty jednogłośnie

Radni uchwalili jednogłośnie budżet Powiatu Tczewskiego. Decyzja o przyjęciu najważniejszej uchwały w roku zapadła podczas XXIV Sesji Rady Powiatu Tczewskiego, 20 grudnia 2016 roku. 

czytaj całość: Budżet Powiatu Tczewskiego na 2017 rok przyjęty jednogłośnie

Postaw na dobry zawód...

Zapytanie ofertowe na Specjalistę do spraw monitoringu, sprawozdawczości i ewaluacji

czytaj całość: Postaw na dobry zawód...

Wizyta dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. O. Pio w Tczewie u starosty

16 grudnia z przedświąteczną wizytą u Starosty Tczewskiego, Tadeusza Dzwonkowskiego, gościły dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. O. Pio w Tczewie.

czytaj całość: Wizyta dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. O. Pio w Tczewie u starosty

Dotacje na prace konserwatorskie w 2017 roku

Uchwałą Nr XXIV/179/2016 z dnia 20 grudnia 2016 roku w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Tczewskiego na 2017 rok Rada Powiatu Tczewskiego zaplanowała środki na finansowanie lub dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w wysokości 10.000 zł.

czytaj całość: Dotacje na prace konserwatorskie w 2017 roku

Po kolejnych naborach w LGD Wstęga Kociewia

W dniach 1-16 grudnia 2016 r. Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia” przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy na działania w ramach trzech przedsięwzięć. Były to już kolejne nabory ogłoszone w ramach środków PROW na lata 2014-2020.

czytaj całość: Po kolejnych naborach w LGD Wstęga Kociewia

17 grudnia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym

17 grudnia w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym. Do rywalizacji zaproszone zostały drużyny z wszystkich miast i gmin naszego powiatu. 

czytaj całość: 17 grudnia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.